نرخ طلا و سکه

نماد الکترونیک

 

logo-samandehi

آمار بازدید

امروز :
بازدید روز 403
بازدید هفته 9076
بازدید ماه 22417
بازدید کل 121025789
نفرات آنلاین 61
آی پی شما 34.229.126.29

اخبار

تخفیف های پله کانی متقاضیان چند دوره


تخفیف های پله ای متقاضیان چند دوره
گرچه هر یک از دوره های آموزشی در هنرصنعت طلا، جواهر و سنگ های قیمتی به خودی خود، می تواند به عنوان یک شغل مستقل محسوب شده و نیاز شغلی کارجو را برطرف کند اما برخی از هنرجویان علاقمندند که با گذراندن چند دوره آموزشی، دانش خود را تکمیل نموده و فرآیند تولید را از ابتدا تا انتها و به تنهایی کامل کنند.

به عنوان مثال هنرجوی دوره طراحی، طراحی جواهر با کامپیوتر را آموزش دیده است. این فرد در صورتی که بخواهد پس از آموزش به اشتغال برسد می تواند به عنوان طرح جواهر فعالیت و کسب درآمد کند. اما فرض کنید این فرد علاقمند است کاری را که خود طراحی کرده است را با دست های خود ساخته و نگین آن را خودش بتراشد و همچنین نگین تراشیده شده را روی طلای ساخته شده نصب کند، در این صورت این فرد باید علاوه بر دوره طراحی جواهر، دوره های ساخت طلا و جواهر، تراش سنگ های قیمتی و گوهرنشانی ( نصب سنگ های قیمتی روی فلزات گرانبها ) را فرا بگیرد که جمعا می شود 4 دوره آموزشی.

آموزشگاه گوهرنشان، برای هنرجویانی که علاقمند به شرکت در چند دوره می باشند، تخفیف های پلکانی در نظر گرفته است. به این شکل که دوره آموزشی اول بر اساس شهریه مصوب فنی و حرفه ای دریافت خواهد شد و در صورت درخواست شرکت در دوره دوم 10 درصد از شهریه دوره دوم در قالب تخفیف پله ای کسر خواهد شد.

در صورتیکه هنرجو همزمان سه دوره یا بیشتر انتخاب نماید دوره اول بدون تخفیف بوده و تخفیف مبلغ شهریه دوره  دوم 10% ، تخفیف شهریه دوره سوم 15% و دوره چهارم 20% خواهد بود که هرچه تعداد دوره ها اضافه گردد 5% به میزان تخفیف آن ها نیز اضافه خواهد شد.

 

تعداد نفرات بازدید کننده : 191
 نظر خود را اضافه نمایید