نرخ طلا و سکه

نماد الکترونیک

 

logo-samandehi

آمار بازدید

امروز :
بازدید روز 389
بازدید هفته 8644
بازدید ماه 35420
بازدید کل 12994224
نفرات آنلاین 48
آی پی شما 54.226.4.91

اخبار

هم اندیشی دکتر داریوش ادیب با حمیدرضا علیمردانی


پیرو دیدار دکتر داریوش ادیب (استاد و مدرس گوهرشناسی) و حمیدرضا علیمردانی (مدیریت شرکت آموزشی تولیدی صادراتی گوهرنشان) در ششمین نمایشگاه بین المللی طلا، جواهر و سنگ های قیمتی تهران، روز چهارشنبه 7 اسفند ماه 92، دکتر داریوش ادیب با حضور در دفتر مرکزی شرکت آموزشی، تولیدی، صادراتی گوهرنشان، به دیدار مهندس حمیدرضا علیمردانی آمدند.

حضور دکتر ادیب علاوه بر دیدار از دوست و همکار قدیمی خود، به منظور بازدید از تجهیزات و امکانات تراش سنگ های قیمتی شرکت گوهرنشان بود.

مهندس حمیدرضا علیمردانی نویسنده، مدرس و عضو کمیته علمی تخصصی دانشگاه، ضمن خوش آمدگویی به استاد داریوش ادیب، بازدید ایشان از مجموعه گوهرنشان را، امری مثبت تلقی کردند و ابراز امیدواری کردند، اساتید و بزرگان هنرصنعت طلا، جواهر و سنگ های قیمتی، با هم اندیشی و هم افزایی بتوانند شرایط مناسبی برای توسعه این هنر- صنعت باستانی را، فراهم آورند.

وی افزود: پرورش نیروی انسانی ماهر برای تولیدات با کیفیت، گام اول برای صادرات و ارزآوری محسوب می گردد.

دکتر داریوش ادیب، که علاوه بر تدریس در دانشگاه نویسنده چندین کتاب ارزنده در زمینه گوهر شناسی نیز هستند، در این دیدار از پشتکار استاد حمیدرضا علیمردانی در خصوص دستیابی به تکنولوژی مدرن گوهرتراشی تقدیر کردند و خاطرنشان نمودند، در صورتیکه این فن آوری در کشور توسعه یابد علاوه بر ایجاد مشاغل بسیار می تواند، در ارزآوری برای کشور کمک شایانی به اقتصاد کشور نماید.

در انتها مقرر شد دکتر داریوش ادیب و استاد حمید علیمردانی، برای همکاری های بیشتر پیرامون توسعه گوهرشناسی و فن آوری تراش سنگ های قیمتی، به خصوص تراش فست یا زاویه تراشی همکاری های لازم را ادامه دهند.

تعداد نفرات بازدید کننده : 2982
 نظر خود را اضافه نمایید