آمار بازدید

امروز :
بازدید روز 170
بازدید هفته 170
بازدید ماه 21079
بازدید کل 12531483
نفرات آنلاین 88
آی پی شما 23.20.240.193

اخبار

طرح ویژه آموزش آسانمدیرعامل گوهرنشان در خصوص طرح ویژه آموزش آسان یا آموزش یک جلسه در هفته گفت:

دو دسته از علاقمندان به حرفه های ابر صنعت طلا، جواهر و سنگ های قیمتی وجود دارند که علارقم داشتن استعداد و علاقه، در شرایط عادی امکان حضور در دوره های آموزشی گوهرنشان را ندارند

یک دسته افرادی هستند که در طول هفته با مشغله فراوان روبرو هستند و بنا به درگیری های روزمره، نمی توانند 2 یا 3 بار در هفته محل کار خود را ترک کنند و در کلاس های آموزشی مورد نظر شرکت نمایند

و دسته دوم افرادی هستند که در شهرستانها اقامت دارند و با وجود اینکه استعداد و علاقه زیادی دارند اما با توجه به هزینه های اقامت، خورد و خوراک و... در تهران، امکان حضور در دوره های آموزشی گوهرنشان را ندارند و علارقم میل باطنی، شرایط اشتغال در این حوزه را از دست خواهند داد.


مدیر عامل گوهرنشان ادامه داد: بر همین اساس طرح ویژه آموزش آسان یا آموزش یک جلسه در هفته، براي این افراد، طراحی و برنامه ریزی شده است
وی اضافه کرد: به طور معمول دوران آموزش حرفه های مربوط به تراش سنگهای قیمتی و ساخت طلا وجواهر، حدود 4 الی 6 ماه به طول می انجامد و این در حالیست که کاراموز باید هفته ای سه بار وهر جلسه حدود 2 ساعت، در کلاس آموزشی حاضر وفنون مربوطه به حرفه مورد علاقه اش را فرابگیرند.

مدیریت گوهرنشان افزود: طرح ویژه آموزش آسان یا آموزش یک جلسه در هفته، به شکلی طراحی شده است که کاراموز، به جای هفته ای 3 جلسه و هر جلسه 2 ساعت، هفته ای یک جلسه ي 6 ساعته در محل اموزشگاه حاضر مي شود و اموزشهایی که باید طی یک هفته اموزش می دید را، در یک جلسه 6 ساعته فرا خواهد گرفت.


حمید علیمردانی در خصوص مزیت این طرح برای علاقمندان شهرستانی گفت: علاقمندان شهرستانی میتوانند طوری برنامه ریزی کنند که با قطار، اتوبوس و... صبح به تهران برسند و مستقیم در کلاس آموزشی حاضر شوند و پس از پایان کلاس 6 ساعته، به شهر خود باز گردند و طی طول هفته فنون آموزش دیده را تمرین نمایند و هفته اینده در کلاس بعدی، پس از رفع اشکالات مباحث گذشته، فنون جدید را آموزش ببینند. بدین وسیله علاقمندان محترم ساکن در شهرستان ها، نه تنها هزینه های جانبی اقامت در تهران را پرداخت نخواهند کرد، بلکه دوره آموزشی مورد نظر را مثل سایر کارآموزان فراگرفته و به اشتغال مورد علاقه خود خواهند رسید


موسس آموزشگاه گوهرنشان خاطرنشان کرد: افراد پر مشغله تهرانی نیز، بدون آنکه در طول هفته از امور روزمره خود باز بمانند و دچار ضرر و زیان شوند می توانند زمان خود را مدیریت کرده و حرفه های مورد علاقه خود را فرابگیرند.
وی گفت: علاقمندان به شرکت در طرح ویژه آموزش آسان یا آموزش یک جلسه در هفته، میتوانند با مراجعه به سایت گوهرنشان و پر کردن فرم مربوطه، نسبت به اعلام آمادگی و پیش ثبت نام اقدام نمایند.

مدیر عامل گوهرنشان افزود: این طرح چند تبصره نیز دارد

1. در صورتی که تعداد متقاضیان در شهرستان ها، به حد نصاب برسد(حداقل 20 نفر)، و فضا و تجهیزات لازم برای آموزش محیا باشد، گزینه اعزام مربی و برگزاری دوره های آموزشی در همان شهرستان نیز قابل اجراست.

2. در صورتی فردی بخواهد به جای هفته ای یک جلسه زمان بندی دیگری را جایگزین نماید (مثلا هر 10 روز یک جلسه یا کمتر و یا بیشتر) باید پیشنهاد خود را مکتوب اعلام نماید و در صورت امکان با شرایط وی موافقت خواهد شد. 

3. اگر کسی مایل باشد به جای هفته ای یک جلسه، برای مدت کوتاهی برنامه های قبلی را رها کرده و کلیه تمرکز خود را روی فراگیری رشته مورد علاقه خود بگذارد، (به عنوان مثال هر روز، روزی 6 ساعت در کلاس حاضر شود و فرایند آموزش خود را به زمان کوتاه تری تبدیل نماید)، مجموعه گوهرنشان این امکان را برای وی محیا خواهد نمود.

جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید

 

گوهرنشان تلاش می کند، رویاهای شما را به واقعیت تبدیل نماید

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.

021-88-93-60-80

021-88-94-36-40

تعداد نفرات بازدید کننده : 1442
 نظر خود را اضافه نمایید 
abdolghafour aghil نوشته :

سلام کلاسها از چه تاریخی برای شهرستانیها در تهران دایر میگردد،ایا خودتان از طریق پیام یا تلفنی خبر میدهید یا به سایت مراجعه کنیم ،ممنون میشیم اگر بدانیم و برنامه ریزی بکنیم.با تشکر

نرخ طلا و سکه