نرخ طلا و سکه

نماد الکترونیک

 

logo-samandehi

آمار بازدید

امروز :
بازدید روز 349
بازدید هفته 9022
بازدید ماه 22363
بازدید کل 121025735
نفرات آنلاین 69
آی پی شما 34.229.126.29

اخبار

شانس خود را لوتاری گوهرنشان امتحان کنید؟!؟


 GoharNeshan's LOTTERY

 شاید برنده این ماه آموزشگاه گوهرنشان شما باشید؟؟؟؟

خواننده گرامی

با سلام و دعای خیر؛

قرعه کشی مورد نظر به منظور جذب جوانان جویای کار طراحی گردیده است همانطور که می دانید مشاغل موجود در هنرصنعت طلا، جواهر و سنگ های قیمتی بیش از 30 شاخه شغلی هستند که به طور کامل می توان آن ها را در هفت گروه اصلی، تقسیم نمود:

طراحی طلا و جواهر
ساخت طلا و جواهر
تراش سنگ های قیمتی
گوهرنشانی (نصب سنگ های قیمتی روی فلزات گرانبها )
عملیات پایانی ( پرداخت کاری، آبکاری، میناکاری و غیره و ....)
گوهرشناسی
فروشندگی
هریک از سرشاخه های بالا دارای زیرمجموعه های متعددی هستند که این زیرشاخه ها به خودی خود می توانند شغلی مستقل بوده و افراد علاقمند را صاحب کار و شغل مطبوع نمایند.

اما عدم آشنایی کامل عموم جامعه از شرایط اشتغال و جزییاتی مثل میزان سرمایه لازم، فضای مورد نیاز برای اشتغال یا تجهیزات آن باعث شده است جوانان جویای کار آن را فراموش کرده و یا تصور فراگیری آن را دور از ذهن خود بدانند.

با توجه به نظرسنجی به عمل آمده توسط واحد پژوهش آموزشگاه (طلا، جواهر و سنگ های قیمتی) گوهرنشان، اکثر مردم تصور می کنند برای اشتغال در هنرصنعت طلا، جواهر و سنگ های قیمتی باید سال های زیادی آموزش ببینید و برای تجهیز کارگاه در این هنرصنعت به ماشین آلات بسیار گران، فضای برزگ یا سرمایه زیادی نیاز دارند ؟؟؟؟

در صورتیکه جالب است بدانید یک فرد معمولی در طول 2 الی 4 ماه می تواند یکی از شاخه های شغلی مورد علاقه خود را فرا گرفته و در فضایی حدود 2 متر و با حدود 3 الی 5 میلیون تومان سرمایه اولیه کارگاه خانگی خود را تاسیس و به اشتغال برسد.

آموزشگاه (طلا، جواهر و سنگ های قیمتی) گوهرنشان با راه اندازی واحد کاریابی، برای هنرجویان خود توانسته است طی مدت کوتاهی، پل ارتباطی مناسبی بین هنرجویان دانش آموخته این آموزشگاه با کارگاه ها و کارخانه های فعال هنرصنعت طلا، جواهر و سنگ های قیمتی کشور ایجاد کند و همین موضوع باعث گردیده، طی مدت کوتاهی تقاضای نیروی کار از طرف کارگاه ها و کارخانه های این هنر صنعت از میزان پرورش نیروی انسانی ماهر در آموزشگاه گوهرنشان افزایش یابد.

به منظور تشویق علاقمندان به این هنرصنعت و هدایت آنها برای آموزش و نهایتا معرفی آنها به کارگاه و کارخانه های متقاضی، مدیریت آموزشگاه گوهرنشان، اقدام به برگزاری این قرعه کشی نموده است.

از بین علاقمندانی که در این قرعه کشی شرکت می نمایند در انتهای هرماه یکنفر به قید قرعه انتخاب و در دوره موردنظر خود به صورت رایگان شرکت خواهد نمود.

علاقمندان به شرکت در قرعه کشی مذکور، فقط باید به روی دکمه ثبت نام کلیک کرده و فرم مربوطه را پر نمایند و سپس دکمه ارسال را بزنند.

 

 با سپاس از وقتی که برای خواندن این متن اختصاص دادید

مدیریت آموزشگاه (طلا، جواهر و سنگ های قیمتی) گوهرنشان

{FormBuilder form='lottery'} 

تعداد نفرات بازدید کننده : 488
 نظر خود را اضافه نمایید