نرخ طلا و سکه

نماد الکترونیک

 

logo-samandehi

آمار بازدید

امروز :
بازدید روز 174
بازدید هفته 1836
بازدید ماه 22241
بازدید کل 12864985
نفرات آنلاین 49
آی پی شما 34.229.194.198

اخبار

حضور آموزشگاه گوهرنشان در ششمین نمایشگاه بین المللی طلا، جواهر و سنگ های قیمتی ایران


همانطور که در اخبار اخیر کشور، به دفعات منتشر گردیده است، ششمین نمایشگاه بین المللی طلا، جواهر و سنگ های قینتی ایران در تاریخ 1392/11/24 الی 1392/11/27 برگزار خواهد شد.

شرکت آموزشی، تولیدی، صادراتی گوهرنشان نیز در همین راستا، همانند سال های پیش، علاوه بر حضور در نمایشگاه فوق، افتخار دارد از علاقمندان دعوت نماید تا در نمایشگاه فوق شرکت و از غرفه گوهرنشان نیز بازدید به عمل آورند.

شایان ذکر است مدیریت آموزشگاه گوهرنشان، به منظور آشنایی هر چه بیشتر علاقمندان به شاخه های شغلی هنرصنعت طلا، جواهر و سنگ های قیمتی و بخصوص رشته هایی که در قالب مشاغل خانگی قرار دارند و نسبت به دیگر رشته ها زود بازده تر هستند، هر روز 2 کارگاه آموزشی برگزار می نماید.

لذا بدین وسیله به اطلاع شرکت کنندگان در این کلاس ها می رساند کارگاه های آموزشی مذکور کاملا رایگان بوده و در انتهای هر کارگاه به شرکت کنندگان گواهی نامه ی مربوطه، با مهر و امضای آموزشگاه گوهرنشان و رئیس اداره کل سازمان فنی و حرفه ای استان تهران، اعطا خواهد شد.

خاطرنشان می گردد علاقمندانی که در طی روز های نمایشگاه امکان حضور در کارگاه های آموزشی فوق را ندارند، در صورتی که ثبت نام خود را قطعی نمایند شامل 10 درصد تخفیف نمایشگاهی خواهند شد.

تعداد نفرات بازدید کننده : 221
 نظر خود را اضافه نمایید