نرخ طلا و سکه

نماد الکترونیک

 

logo-samandehi

آمار بازدید

امروز :
بازدید روز 1854
بازدید هفته 1854
بازدید ماه 32151
بازدید کل 121835795
نفرات آنلاین 21
آی پی شما 3.237.71.23

اخبار

تقدیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر ایران از گوهرنشان


هیات مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا، جواهر، نقره  و سنگ های قیمتی ایران که در 3 سال گذشته مجری برگزاری نمایشگاه های بین المللی طلا و جواهر تهران بوده اند، در ششمین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر تهران، در غرفه شرکت آموزشی، تولیدی، صادراتی گوهرنشان حاضر شدند.

جناب محمدولی رییس اتحادیه، ضمن تقدیر از حضور متوالی گوهرنشان در سه نمایشگاه های اخیر، از برگزاری کارگاه آموزشی رایگان در خصوص آشنایی بازدیدکنندگان از مشاغل خانگی، در هنر-صنعت طلا، جواهر و سنگ های قیمتی تقدیر و تشکر کردند و سطح برگزاری این دوره ها را مناسب دانستند.

حمید علیمردانی این موضوع را گامی ابتدایی در خصوص فرهنگ سازی در نزد جامعه دانستند و خاطرنشان کردند، با برگزاری این دست دوره های آموزشی، میتوانیم اذهان عمومی را به پیشینه بیش از هفت هزار ساله ایران در این هنر- صنعت و همچنین توان تولید داخلی معطوف نماییم.

مدیریت شرکت آموزشی، تولیدی، صادراتی گوهرنشان افزود: در صورتی که اطلاع رسانی ما از توان داخلی و پیشینه چند هزار ساله ایران در این صنعت مناسب باشد و مردم بدانند که هنر- صنعت طلا، جواهر و سنگ های قیمتی علاوه بر یک شغل کارآفرین و ارزآور، یک میراث باستای به جا مانده از پیشینان ماست و باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشند، قطعا در انتخاب و خرید مصنوعات ایرانی با حساسیت بیشتری عمل خواهند نمود.

تعداد نفرات بازدید کننده : 257
 نظر خود را اضافه نمایید