نرخ طلا و سکه

نماد الکترونیک

 

logo-samandehi

آمار بازدید

امروز :
بازدید روز 2155
بازدید هفته 2155
بازدید ماه 32452
بازدید کل 121836096
نفرات آنلاین 249
آی پی شما 3.237.71.23

اخبار

سنگ های قیمتی پاداش فاتح جام جهانی برزیل


بازتاب گسترده فن آوری تراش سنگ های قیمتی، توسط شرکت آموزشی، تولیدی، صادراتی گوهرنشان، دکترعلی آبادی، رییس کمیته ملی المپیک را نیز جذب نمایشگاه و بازدید از غرفه گوهرنشان کرد.

دکتر علی آبادی در این خصوص گفت: سنگ های قیمتی جذابیت بسیار بالایی در نزد مردم جهان دارد.

وی افزود: از این که شرکت گوهرنشان به عنوان یک شرکت ایرانی، توانسته است سنگ های قیمتی داخلی را با آخرین متدهای روز دنیا  فرآوری نماید، بسیار خوشحال شدم و امیدوارم با توسعه و ترویج این صنعت، بخش اعظمی از مشکلات اشتغال جوانان ایران برطرف گردد.

حمید علیمردانی نیز علاوه بر خیر مقدم به رئیس کمیته ملی المپیک، به ایشان پیشنهاد دادند از این پس به جای مدال های نمادین طلا، نقره یا برنز، سنگ های قیمتی تراش خورده و با ارزش را به ورزشکاران هدیه بدهند.

وی افزود: در صورتی که مدال های ورزشکاران از سنگ های قیمتی طراحی و تهیه شده باشد، از شکل نمادین خارج شده و علاوه بر ارزش معنوی، دارای ارزش مادی نیز خواهند شد.

علیمردانی به رئیس کمیته ملی المپیگ گفت این طرح میتواند از طرف ایران در جام جهانی برزیل پیشنهاد گردد که در صورت توافق آنها، آغازی برای جابجایی مدال های قدیمی با سنگ های قیمتی خواهد بود.

شایان ذکر است حمید علیمردانی، رییس انجمن گوهرنشانان طلا و جواهر، سه جلد از کتاب های تخصصی طلا و جواهر، که توسط خود ایشان نوشته و منتشر شده بود را، به رسم یاد بود به جناب دکترعلی آبادی هدیه دادند.

تعداد نفرات بازدید کننده : 259
 نظر خود را اضافه نمایید