نرخ طلا و سکه

نماد الکترونیک

 

logo-samandehi

آمار بازدید

امروز :
بازدید روز 1835
بازدید هفته 1835
بازدید ماه 32132
بازدید کل 121835776
نفرات آنلاین 23
آی پی شما 3.237.71.23

اخبار

عملکرد گوهرنشان در استان گلستان در راستای اجرایی شدن طرح ملی توسعه آموزشهای هنر-صنعت تراش سنگ های قیمتی


گزارش عملکرد گوهرنشان در استان گلستان

در راستای اجرایی شدن طرح ملی توسعه آموزشهای هنر-صنعت تراش سنگ های قیمتی و ساخت زیورآلات


1.       در گام نخست از بین چند متقاضی نمایندگی در استان گلستان، یک نفر که از شرایط مطلوب تری برخوردار بود، به عنوان نماینده گوهرنشان و پشتیبان علاقمندان به شرکت در طرح ملی توسعه آموزشهای هنر– صنعت تراش سنگ های قیمتی و ساخت زیورآلات، انتخاب گردید.

2.      نماینده گوهرنشان در استان گلستان، طی معرفی نامه ای کتبی تا پایان برگزاری همایش معرفی طرح ملی توسعه آموزشهای هنر– صنعت تراش سنگ های قیمتی و ساخت زیورآلات، به مدیران ودستگاه های اجرایی استان معرفی و پیگیری هماهنگی های لازم تا برگزاری همایش فوق را نمودند و همزمان اقدامات لازم جهت نصب بنر در سطح شهر، فراخوان و تبلیغات به منظور اطلاع و پیش ثبت نام علاقمندان در سامانه ثبت نام در طرح ملی توسعه آموزشهای هنر- صنعت تراش سنگ های قیمتی و ساخت زیورآلات، در دستور کار قرار گرفت.

3.     پس از ثبت نام اینترنتی متقاضیان شرکت در طرح، هماهنگی های لازم با جناب آقای تیرانداز، مدیرکل سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، برای تعیین زمان و مشخص نمودن سالن آمفی تئاتر سازمان فوق، به منظور برگزاری همایش معرفی طرح مذکور، صورت گرفت و تاریخ 20/07/93 ساعت 10 الی 13 برای این منظور تعیین شد.

همایش معرفی طرح ملی توسعه آموزشهای هنر– صنعت تراش سنگ های قیمتی و ساخت زیورآلات، در استان گلستان، اولین همایش از این دست همایش ها در کشور بود.

4.     در طی برگزاری همایش استان گلستان، تمامی مدیران اجرایی استان، در همایش حضور داشتند و از این بین آقایان تیرانداز مدیرکل سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، عباسی مدیرکل اداره کار استان گلستان، جناب اصحابی معاونت اشتغال و کارآفرینی کشوری صندوق مهر امام رضا(ع) و حمیدرضا علیمردانی، مدیریت گوهرنشان، از شاخص ترین سخنرانان این همایش بودند.

5.   در ادامه، یک فیلم آموزشی که توسط گوهرنشان تدوین شده بود، به منظور آشنایی متقاضیان با فضای کارگاهی و تجهیزات مشاغل موجود در هنرصنعت طلا، جواهر و سنگ های قیمتی، به مدت 13 دقیقه پخش گردید.

6.      سپس حمیدرضا علیمردانی، مدیریت گوهرنشان، همزمان با اجرای پاورپوینت پرزنت طرح، نسبت به اطلاع رسانی از جزییات طرح و نحوه اجرای آن، آگاهی لازم را به حاظران داد و در ادامه فرم های درخواست بین شرکت کنندگانی که علاقمند به عضویت در طرح را بودند، توزیع گردید.

7.     همزمان با مراحل استعدایابی متقاضیان استان تهران، نماینده گوهرنشان در استان گلستان، امور را پیگیری می نمود و با هماهنگی های به عمل آمده با جناب تیرانداز، مدیرکل سازمان فنی و حرفه ای استان گلستان و جناب ادیانی رییس کل شعبات صندوق مهر امام رضا(ع) در استان گلستان، روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ 14 و 15/08/93 برای استعدادیابی متقاضیان گلستان تعیین گردید.

8.     به همین منظور مدیریت گوهرنشان و هیات همراه، در تاریخ مذکور در مرکز خواهران سازمان فنی و حرفه ای استان گلستان حاضر و مراحل استعدایابی را در 2 روز و هر رور 2 مرحله صبح و بعدازظهر طبق روال گوهرنشان (ابتدا پخش فیلم آموزشی، اطلاع رسانی از جزییات طرح و نحوه اجرا، کار عملی و مصاحبه حضوری انجام دادند.)

در طی دو روز حدود 400 نفر از متقاضیان استان گلستان، مورد ارزیابی و استعدادیابی قرار گرفتند که حدود 130نفر الویت بندی و جهت تکمیل پرونده به شعبه مرکزی صندوق امام رضا(ع) استان گلستان، معرفی شدند.

شایان ذکر است سهمیه استان گلستان برای مرحله اول 100 نفر بوده و به معرفی شدگان اعلام شده است با 100 نفر اولی که فرآیند تشکیل پرونده آن ها زودتر تکمیل گردید، عقد قرارداد خواهد شد و از پذیرفتن دیگران معذوریم اما با در نظر گرفتن اینکه شاید برخی از پذیرفته شدگان امکان تامین تضامین لازم برای اخذ تسهیلات از صندوق را نداشته باشند حدود 30 نفر بیشتر معرفی شدند.

تعداد نفرات بازدید کننده : 294
 نظر خود را اضافه نمایید