نرخ طلا و سکه

نماد الکترونیک

 

logo-samandehi

آمار بازدید

امروز :
بازدید روز 1819
بازدید هفته 1819
بازدید ماه 32116
بازدید کل 121835760
نفرات آنلاین 259
آی پی شما 3.237.71.23

اخبار

حضور پیش کسوتان صنف و صنعت طلا و جواهر در غرفه گوهرنشان


آقایان معرفت پوربابا و کورش گوهربین از بزرگان و پیش کسوتان صنف طلا و جواهر بودند که از غرفه گوهرنشان بازدید به عمل آوردند.

جناب آقای کورش گوهربین، رئیس اسبق اتحادیه طلا و جواهردر بازدید از غرفه گوهرنشان، ضمن قدردانی از زحمات مدیریت گوهرنشان، به حمیدعلیمردانی پیشنهاد داد تا ضمن ادامه فعالیت های قبلی، اقدامات لازم در خصوص تراش الماس در ایران را در دستور کار خود قرار دهد.

حمیدرضا علیمردانی که در گذشته چندسالی با جناب کورش گوهربین همکاری داشته ، در این خصوص گفت ، آقای کورش گوهربین علاوه بر این که از پیشکسوتان بسیار ارزنده صنف و صنعت طلا وجواهر هستند، در زمان تصدیشان در سمت ریاست اتحادیه طلا و جواهر خدمات ارزنده ای را برای این هنر صنعت کشیده اند.

حمید علیمردانی اضافه نمود؛ کورش گوهربین حق استادی بر گردن من دارند و در سالهای همکاری با ایشان درس های فراوانی از ایشان  آموخته ام. مدیرعامن گوهرنشان افزود ایده اولیه نوشتن کتاب آموزش هنر گوهرنشانی (مخراجکاری) در سال های حدود 77 الی 78 توسط کورش گوهربین در ذهن من متولد شد که این امر در ادامه منجر به چاپ کتاب سه جلدی گوهرنشانی و تدوین 7 رشته دانشگاهی درحوزه طلا و جواهر گردید.
جناب آقای محمود قبه،عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران نیز از جمله پیش کسوتانی بود که در غرفه گوهرنشان حضور یافت

حاج رمضان معصومی از معدود سنگ تراشان قدیمی ایران با حضوردر غرفه گوهرنشان و بازدید از نمونه کارهای ، ضمن خدا قوت به حمید علیمردانی، به وی توسیه کرد که در مسیر توسعه صنعت تراش سنگ های قیمتی راه سختی در پیش دارد اما باید خود را برای رویارویی با مشکلات آماده سازد و به راه خود ادامه دهد.

مهندس حمید فرخی نیا، مهندس منوچهر جنتی نیا و مهندس مسعود عطاریان، اعضای اسبق هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر ایران نیز با حضور در غرفه گوهرنشان با حمید علیمردانی دیدار نمودند

خاطر نشان میگردد آقایان حمید فرخی نیا، منوچهر جنتی نیا، مسعود عطاریان و حمید رضا علیمردانی به عنوان نمایندگان اتحادیه ایران در دانشگاه ، از اعضای کمیته علمی تخصصی تدوین رشته های دانشگاهی طلا و جواهر بودند و طی حدود 2 سال توانستند برای اولین بار در تاریخ ایران 6 رشته دانشگاهی برای هنر-صنعت طلا و جواهر کشور راه اندازی نمایند

تعداد نفرات بازدید کننده : 568
 نظر خود را اضافه نمایید