نرخ طلا و سکه

نماد الکترونیک

 

logo-samandehi

آمار بازدید

امروز :
بازدید روز 226
بازدید هفته 8899
بازدید ماه 22240
بازدید کل 121025612
نفرات آنلاین 52
آی پی شما 34.229.126.29

اخبار

مصاحبه رادیو اقتصاد با مدیرعامل گوهرنشان


 در حاشیه برگزاری هفتمین نمایشگاه بین المللی طلا، جواهر، نقره و سنگ های قیمتی  ایران، عوامل زحمت کش رادیو اقتصاد نیز ضمن حضور در نمایشگاه، اقدام به اجرای برنامه زنده در محل غرفه اتحادیه طلا و جواهر ایران نمودند.

در همین راستا ضمن اطلاع رسانی از اتفاقات روزهای نمایشگاه، طی زمانبندی های از قبل طراحی شده  با مسئولین اتحادیه و برگزارکنندهای نمایشگاه فوق مصاحبه می نمودند.

حمیدرضا علیمردانی، نیز به عنوان عضو هیات مدیره و مسئول آموزش و پژوهش اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا، جواهر، نقره و سنگ های قیمتی ایران، یکی از گزینه های مصاحبه با رادیو اقتصاد بود. 

مسئول آموزش و پژوهش اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا، جواهر، نقره و سنگ های قیمتی ایران گفت یکی از اقدامات مثبت و کارهای قابل توجه اتحادیه تشکیل کمیسیون های تخصصی در حوزه های مختلف بوده است.

وی افزود یکی از کمیسیون های اتحادیه، کمیسیون آموزش و پژوهش است که سعی در هموار کردن شرایط ورود علاقمندان به هنر-صنعت طلاو جواهر است

حمیدرضا علیمردانی در این مصاحبه سعی کرد علاقمندان به فعالیت  و اشتغال در این هنر صنعت را تشویق نماید تا وارد این حوزه شده و ضمن اشتغال در کمک به اقتصاد مقاومتی کنونی کوشا باشند

مسئول آموزش و پژوهش اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا، جواهر، نقره و سنگ های قیمتی ایران اضافه کرد ارتقا سطح دانش فعالین فعلی، تحقیق در حوزه مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا، تشویق همکاران در خصوص به روز نمودن تجهیزات کارگاهی، ارتقاء سطح کیفی تولیدات و حرکت به سوی بازارهای جهانی و صادرات پایدار از دیگر برنامه های کمیسیون آموزش و پژوهش اتحادیه به شمار میرود.

تعداد نفرات بازدید کننده : 260
 نظر خود را اضافه نمایید