نرخ طلا و سکه

نماد الکترونیک

 

logo-samandehi

آمار بازدید

امروز :
بازدید روز 224
بازدید هفته 8897
بازدید ماه 22238
بازدید کل 121025610
نفرات آنلاین 50
آی پی شما 34.229.126.29

اخبار

محجبه ترین بانوی هفتمین نمایشگاه طلا، جواهر، نقره و سنگ های قیمتی ایران


انتخاب محجبه ترین بانوی هفتمین نمایشگاه طلا، جواهر، نقره و سنگ های قیمتی ایران

زهرا کریمی مدرس گوهرتراشی آموزشگاه گوهرنشان، به عنوان محجبه ترین بانوی شرکت کننده در هفتمین نمایشگاه بین المللی طلا، جواهر، نقره و سنگ های قیمتی ایران/ تهران انتخاب و به همین منظور لوح تقدیری از طرف مسوولین برگزاری نمایشگاه به ایشان اهدا گردید.

خاطرنشان می گردد این بانوی شاغل در مجموعه گوهرنشان سال گذشته نیز موفق به کسب این عنوان شده بود.

وی که در سال 1390 به عنوان هنرجو در دوره های آموزشی گوهرنشان شرکت کرده بود پس از مدتی به عنوان کمک مربی و در ادامه به عنوان مدرس گوهرتراشی در آموزشگاه گوهرنشان مشغول به فعالیت گردید.

خانم کریمی که از جمله شاگردان حمیدرضا علیمردانی در حوزه تراش سنگ های قیمتی بوده اند، در این خصوص گفت: چادر و حفظ حجاب در حین کار، نه تنها موجب دست و پاگیری یا پایین آمدن راندمان کار وی نشده است بلکه باعث بالا رفتن اعتماد به نفس او بوده است.

حمیدرضا علیمردانی در این راستا به خبرنگار اعزامی گفت: سرکار خانم کریمی از شاگردان مستعد و با همتی بوده که همواره با رعایت موازین اسلامی و توجه به اعتقادات دینی، پله های ترقی در حوزه تراش سنگ های قیمتی را به سرعت طی کرده اند.

مدیر آموزشگاه گوهرنشان اضافه کرد: هنرصنعت تراش سنگ های قیمتی علاوه بر پتانسیل بالا در اشتغال و درآمدزایی برای بانوان گرانقدر کشور ایران اسلامی، می تواند به عنوان یک شغل خانگی در اقتصاد مقاومتی و معیشت خانواده ها کمک شایانی نماید.

علیمردانی افزود: مدت زمان لازم برای آموزش این هنر صنعت حدود 4 ماه می باشد و علاقمندان پس از آموزش با خرید تجهیزات نسبتا ارزان قیمت آن می توانند در فضایی حدود 2 متر به اشتغال برسند.

عباداله محمدولی رییس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا، جواهر، نقره و سنگ های قیمتی ایران نیز ضمن ابراز خرسندی اظهار داشت: با تشویق مدیران موفق چون حمیدرضا علیمردانی، که شرایط مناسب برای ورود و فعالیت این افراد را مهیا می نمایند، می توان زمینه های رشد و شکوفایی بانوان ایرانی را در این عرصه فراهم آورد.

رییس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا، جواهر، نقره و سنگ های قیمتی ایران در پایان ابراز امیدواری کرد که بانوان و جوانان علاقمند به این هنرصنعت می توانند با حضور در آموزشگاه هایی همچون آموزشگاه گوهرنشان و فراگیری دوره های مورد علاقه، به اشتغال رسیده و در حرکت اقتصادی کشور سهیم باشند.

 

تعداد نفرات بازدید کننده : 315
 نظر خود را اضافه نمایید