نرخ طلا و سکه

نماد الکترونیک

 

logo-samandehi

آمار بازدید

امروز :
بازدید روز 299
بازدید هفته 8972
بازدید ماه 22313
بازدید کل 121025685
نفرات آنلاین 88
آی پی شما 34.229.126.29

اخبار

بازدید مقامات ارشد استان گلستان از مجموعه گوهرنشان


در راستای اجرای "طرح ملی اشتغال خانگی در هنر صنعت تراش سنگهای قیمتی و ساخت زیورآلات" در استان گلستان، و به منظور آشنایی بیشتر مقامات این استان با این هنر صنعت و روند آموزش و اشتغال آن، گوهرنشان اقدام به دعوت از مدیران ارشد این استان نمود تا با حضور در دفتر مرکزی گوهرنشان و بازدید از کارگاه های آموزشی آن، از کم و کیف ماجرا با خبر شوند .

طی این دعوت 2 نفر از مدیران ارشد استان گلستان روز سه شنبه، مورخ 14/07/94 به دفتر مرکزی گوهرنشان آمدند .

آقایان دکتر تیرانداز مدیر کل سازمان آموزشی فنی و حرفه ای استان گلستان و دکتر پهلووری، مدیر کل صندوق کار آفرینی و امید استان گلستان (صندوق مهر امام رضا (ع) سابق) میهمانان ویژه حمید رضا علیمردانی، مدیر عامل گوهرنشان بودند .

مدیرعامل گوهرنشان ضمن خوشامد گویی به میهمانان، حضور ایشان را در دفتر مرکزی گوهرنشان به فال نیک گرفت و ابراز امیدواری نمود با همکاری و حمایت مسئولین استان گلستان بتوانیم علاوه بر ایجاد اشتغال برای جوانان جویای کار استان، استان گلستان را به عنوان یکی از قطب های تراش سنگهای قیمتی کشور تبدیل کنیم.

علیمردانی افزود: استان گلستان با کشور ترکمنستان هم مرز است و ارتباط با کشورهای افغانستان و تاجیکستان را برای گوهرنشان میسر می نماید.

حمیدرضا علیمردانی اضافه کرد: نزدیکی استان گلستان با سمنان و خراسان تامین مواداولیه را برای تولید محیا می نماید و از طرفی هم مرز بودن استان توریست پذیر مازندران امتیاز مثبتی برای فروش بخشی از تولیدات این استان بشمار می رود.

تعداد نفرات بازدید کننده : 351
 نظر خود را اضافه نمایید