نرخ طلا و سکه

نماد الکترونیک

 

logo-samandehi

آمار بازدید

امروز :
بازدید روز 161
بازدید هفته 1823
بازدید ماه 22228
بازدید کل 12864972
نفرات آنلاین 82
آی پی شما 34.229.194.198

اخبار

بازدید مقامات ارشد استان گلستان از مجموعه گوهرنشان


در راستای اجرای "طرح ملی اشتغال خانگی در هنر صنعت تراش سنگهای قیمتی و ساخت زیورآلات" در استان گلستان، و به منظور آشنایی بیشتر مقامات این استان با این هنر صنعت و روند آموزش و اشتغال آن، گوهرنشان اقدام به دعوت از مدیران ارشد این استان نمود تا با حضور در دفتر مرکزی گوهرنشان و بازدید از کارگاه های آموزشی آن، از کم و کیف ماجرا با خبر شوند .

طی این دعوت 2 نفر از مدیران ارشد استان گلستان روز سه شنبه، مورخ 14/07/94 به دفتر مرکزی گوهرنشان آمدند .

آقایان دکتر تیرانداز مدیر کل سازمان آموزشی فنی و حرفه ای استان گلستان و دکتر پهلووری، مدیر کل صندوق کار آفرینی و امید استان گلستان (صندوق مهر امام رضا (ع) سابق) میهمانان ویژه حمید رضا علیمردانی، مدیر عامل گوهرنشان بودند .

مدیرعامل گوهرنشان ضمن خوشامد گویی به میهمانان، حضور ایشان را در دفتر مرکزی گوهرنشان به فال نیک گرفت و ابراز امیدواری نمود با همکاری و حمایت مسئولین استان گلستان بتوانیم علاوه بر ایجاد اشتغال برای جوانان جویای کار استان، استان گلستان را به عنوان یکی از قطب های تراش سنگهای قیمتی کشور تبدیل کنیم.

علیمردانی افزود: استان گلستان با کشور ترکمنستان هم مرز است و ارتباط با کشورهای افغانستان و تاجیکستان را برای گوهرنشان میسر می نماید.

حمیدرضا علیمردانی اضافه کرد: نزدیکی استان گلستان با سمنان و خراسان تامین مواداولیه را برای تولید محیا می نماید و از طرفی هم مرز بودن استان توریست پذیر مازندران امتیاز مثبتی برای فروش بخشی از تولیدات این استان بشمار می رود.

تعداد نفرات بازدید کننده : 347
 نظر خود را اضافه نمایید