نرخ طلا و سکه

نماد الکترونیک

 

logo-samandehi

آمار بازدید

امروز :
بازدید روز 851
بازدید هفته 10771
بازدید ماه 28979
بازدید کل 122176028
نفرات آنلاین 34
آی پی شما 3.227.235.183

اخبار

جناب پهلووری، مدیر کل صندوق کارآفرینی امید استان گلستان در آموزشگاه گوهرنشان


جناب آقای پهلووری، مدیر کل صندوق کار آفرینی امید استان گلستان (صندوق مهر امام رضا (ع) سابق)ضمن حضور در مجموعه گوهرنشان و بازدید از کارگاه آموزشی گوهرتراشیِ گوهرنشان، هنرصنعت تراش سنگ های قیمتی و طلا و جواهر سازی را از جمله مشاغل اشتغال زا و ارزشمند توصیف کرد و ابراز امیدواری نمود که با اجرای "طرح ملی تراش سنگهای قیمتی" در استان گلستان، بخش اعظمی از معضل بیکاری در استان مرتفع گردد.

جناب پهلووری در ادامه افزود: استان گلستان جزو استان های محروم کشور محسوب می شود و ایجاد اشتغال برای جوانان و اقشار کم درآمد استان، از مهمترین اولویت های استان بشمار می رود.

مدیر کل صندوق کار آفرینی امید استان گفت: صندوق کار آفرینی امید استان گلستان، همه توان خود را برای اجرای طرح مذکور در استان گلستان خواهد گذاشت.   

علیمردانی، مدیرعامل گوهرنشان، در خصوص اجرای طرح ملی تراش سنگ های قیمتی در استان گلستان گفت: ما برای جذب علاقمندان به تراش سنگ های قیمتی، اولویت خود را بر جذب اقشار کم درامد و البته مستعد قرار دادیم.

وی افزود: با توجه به این که گوهرتراشی یک تخصص بسیار حساس است، نیاز به تمرکز، استعداد و علاقمندیست و افراد قبل از معرفی به صندوق باید ابتدا در مرحله استعدادیابی گوهرنشان شرکت نمایند.

مدیرعامل گوهرنشان ادامه داد: مقصود از اجرای طرح ملی تراش سنگ های قیمتی در استان گلستان، ایجاد اشتغال پایدار است و در صورتی که به مرحله استعدادیابی توجه ویژه نشود، علاوه بر شکست طرح، تعدادی بیکارِ بدهکار به بانک تولید خواهد شد.

حمیدرضا علیمردانی از مدیران و مسئولین استان خواست در صورتی که افرادی در مرحله استعدادیابی قبول و برای دریافت تسهیلات معرفی شدند،  حدالامکان همکاری لازم از سوی ارگان های ذی ربط صورت گیرد تا هرچه سریع تر بتوانیم طرح را از مرحله مقدماتی وارد مرحله اجرا نماییم.

تعداد نفرات بازدید کننده : 662
 نظر خود را اضافه نمایید