نرخ طلا و سکه

نماد الکترونیک

 

logo-samandehi

آمار بازدید

امروز :
بازدید روز 1838
بازدید هفته 1838
بازدید ماه 32135
بازدید کل 121835779
نفرات آنلاین 21
آی پی شما 3.237.71.23

اخبار

تفاهم نامه بسیج سازندگی کشور با گوهرنشان


سردارغلامی، رئیس بسیج سازندگی کشور، میهمان ویژه حمید علیمردانی بود.

مدیرعامل گوهرنشان دراین خصوص گفت، سردار غلامی از فرماندهان جهادی بسج به شمار می رود و رزومه درخشان وی در گذشته بر هیچ کسی پوشیده نیست.

حمید علیمردانی افزود: حضور فرمانده بسیج سازندگی در گوهرنشان را غنیمت می شماریم و امیدوارم با حمایت این مردان بزرگ بتوانیم در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری حرکت کنیم.

حضور سردار غلامی در مجموعه گوهرنشان به منظور آشنایی وی با هنر صنعت تراش سنگهای قیمتی و بازدید از کارگاه ها و تجهیزات گوهرنشان بود.

فرمانده بسیج سازندگی کشور، در خصوص این نشست گفت، عملکرد مثبت و رو به رشد گوهرنشان در سالهای اخیر نشانگر استفاه از استانداردهای آموزشی مناسب و توانایی های گوهرنشان در حوزه تراش سنگهای قیمتی می باشد.

سردار غلامی گفت: بسیج سازندگی قصد دارد در آموزش و پرورش، جوانان کشور و اشتغال زایی سهم خود را ادا کند لذا منابع مالی قابل توجه ای برای این حوزه تدارک دیده شده است که در قالب تسهیلات به علاقمندان واگذار خواهد شد.

مدیرعامل گوهرنشان در این خصوص گفت: طی مذاکرات انجام شده، مقرر گردیده است بخش عمده ای از منابع بسیج را در مسیر توسعه تراش سنگهای قیمتی در سطح کشور هدایت شود.

تعداد نفرات بازدید کننده : 690
 نظر خود را اضافه نمایید