نرخ طلا و سکه

نماد الکترونیک

 

logo-samandehi

آمار بازدید

امروز :
بازدید روز 777
بازدید هفته 10697
بازدید ماه 28905
بازدید کل 122175954
نفرات آنلاین 38
آی پی شما 3.227.235.183

اخبار

ورک شاپ تراش سنگ های قیمتیِ گوهرنشان، در دل دولت تدبیر و امید


طبق برنامه از پیش تعیین شده نمایشگاه اختصاصی تراش سنگ های قیمتی به منظور آشنایی مسوولین رده بالای نظام، در محل سازمان فنی و حرفه ای کشور، وابسته به وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید.

بازدیدکنندگان این نمایشگاه برخلاف معمول فقط مسوولین و متولیان ایجاد اشتغال در کشور بودند. ازجمله این بازدیدکنندگان جناب دکتر ربیعی، تعداد قابل توجه ای از نمایندگان مجلس، به ویژه نمایندگان کمیسیون اجتماعی مجلس، دکتر نورالهی ریاست محترم بانک مهر امام رضا (ع)، جناب آقای دکتر کوروش پرند ریاست محترم سازمان فنی و حرفه ای کشور و جناب دکتر خان پور رئیس محترم اداره کل سازمان فنی و حرفه ای استان تهران بودند.

مدیرعامل شرکت آموزشی تولیدی صادراتی گوهرنشان در این خصوص گفت: این نمایشگاه به منظور آشنایی بیشتر مسوولین با تراش سنگ های قیمتی و اتخاذ تصمیم مناسب جهت راه کارهای اساسی برای ترویج و اشاعه این هنرصنعت اشتغال زا و ارز آور بود و از این که افتخار برگزاری این ورک شاپ به شرکت گوهرنشان واگذار شد خرسندیم.

حمید علیمردانی افزود: تراش سنگ های قیمتی از جمله مشاغلی است که امکان فعالیت در قالب مشاغل خانگی را دارد و با توجه به معادن بسیار غنی موجود در ایران، سعی کردیم در این ورک شاپ آنچه باید مسوولین در این خصوص بدانند را انتقال دهیم چرا که اعتقاد داریم اگر مسوولین کشوری به پتانسیل موجود در هنر صنعت باستانی طلا، جواهر و سنگ های قیمتی پی ببرند و مزایای صادراتی و ارزآوری آن را لمس کنند، قطعا در شکوفایی و ترئیج آن خواهند کوشید و این امر باعث رونق این هنرصنعت، نزد جویندگان کار خواهد شد که متعاقبا کارآفرینی، اشتغال زایی و ارزآوری را برای کشور عزیزمان به ارمغان خواهد آورد.

تعداد نفرات بازدید کننده : 231
 نظر خود را اضافه نمایید